Anadolu Üniversitesi

Anadolu Üniversitesi’ ne sabah konuşma saatimden biraz önce varmıştık. Etrafı gözlemleme ve hocalarla konuşma şansım oldu biraz. 2 sene öncesinin üzerine çok fazla şey katmışlar. Açıkçası Anadolu Üniversitesi, Avrupa Birliği’ ne çoktan girmiş.

Sıfırın Altında Marketing organizasyonunda ben interaktif reklam ve pazarlamadaki son trendleri anlatmak üzere davet edilmiştim. Ayrıca kendi tecrübelerimden de bahsetmem istenmişti ki öyle yaptım. Açılış konuşmasını Öğrenci Kulüpleri Genel Koordinatörü Gökhan Hocam yaptı. Gökhan Hoca son derece sempatik ve insan ilişkileri hat safhada olan bir arkadaşım. Kendisine tekrar sevgiler selamlar.

Ardından Eskişehir Ticaret Odası Başkanımız Harun Bey konuştular. Bence çok önemli vurgular yaptı, özellikle girişimcilere vermiş oldukları Kosgeb ve AB destekleri çok dikkatle izlenmesi konular özellikle öğrenci arkadaşlarım için. Sonra İbrahim sosyal medya ve e-crm ağırlıklı sunumunu gerçekleştirdi.

Ben de sahneye bu sefer değişik ve son günlere gönderme yapan bir şekilde çıktım. Aşağıda fotoğraflardan görebilirsiniz :)) Hem de marketing anlamında bir fark ortaya koymuş olacaktım. 1 saati aşkın bir süre boyunca hem sektörümüzü ve trendleri  hem de genç arkadaşlarımızı bekleyen potansiyel iş fırsatları anlattım. Ben açıkçası çok büyük bir keyif aldım umarım onlara da faydalı olabilmişimdir.

Bu arada salon full dü. 400 ün üzerinde bir katılımcı salonu ağzına kadar doldurmuştu.dsc05587dsc05588dsc05551Leave a Reply