Geleceğin Medyasına Hazırlık Programı

İnternet her geçen gün hayatımızda daha fazla yer alıyor ve almay da devam edecek.

Özel sektör olsun kamu  olsun konuya olan ilgi ve alakaları her an artmakta. Bunun son örneği Basın İlan Kurumu adına yapılacak olan “Geleceğin Medyasına Hazırlık Programı” olarak ortaya çıktı. Marketing Management Institute (MMI) tarafından oluşturduğumuz proje kapsamında BİK’ in etki alanı içerisinde olan 7 şehirde bu programı sunuyor olacağız. Daha önce “Anadolu Turum” olarak belirttiğim ve 14 şehri kapsayan bu faaliyet zaman ve erişim düşünülerek yapılan optimizasyon ile 7 merkez şehirde organize edilecek.

Program içerisinde internet reklamcılığı ve interaktif pazarlama başrolde olacak. İnternet haberciliği, internet gazeteciliği, medyada yerellik unsuru, reklamveren gözünden yerel medya ve mobilite program içerisinde yer alacak diğer konular olacak.

Program kapsamında Hadi Abi (Özışık), RVD temsilcileri, Local Time, EGD,Turkcell ve değerli dostum Kurt (Onur) da paydaşlar arasında yer alıyor. Sırayla Gaziantep, İzmir, Trabzon, Antalya,Konya ve Diyarbakır’ ı dolaşacağız.

Son noktayı İstanbul’ da koyuyor olacağız. Böyle bir projeyi hayata geçirmekte desteklerinden dolayı Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, sevgili Günseli Ocakoğlu ve tüm değerli iş ortaklarına teşşekkür ederim.Leave a Reply