TÜBİSAD YENİ MEDYA KOMİSYONU

Haftasonu bilgileri güncelleyeceğim dedim ancak fırsat bulamadım. İlgilenenler de olduğu için çok da geciktirmek istemedim.

Tübisad, genel olarak 200 üyesi olan bir dernek. Faaliyet konuları gereği aslında bu zamana kadar biraz uzak kaldıkları interaktif reklam ve pazarlama iletişimi konusunda öncelikli olarak üyelerini bilgilendirmek ve bu dünyayı anlamak ve biraz daha yakın olmak istiyorlar.

Bu paralelde gerçekleştirilen ikinci toplantıya katılma fırsatım oldu. Samih Bey (TTNet), Bülent Bey (Koçsistem), Babür Bey (Doğan Online), Kurt ( Move ), Sinem ve Banu (Turkcell), Yasin (Türkekul Hukuk), Elif (Hürriyet İnternet), Meltem Hanım (Tübisad Genel Sekreter), Ali Bey (İnterpro), Levent Bey (BTnet), Meltem Hanım(HP), Sabire (Mynet), Kasım(mccann), Emre Bey ve Çiğdem Hanım (İntel) toplantıya katılım sağlayanlardı. İsim ve kurumlarda az hata yaptım sanırım, eksik birileri de varsa şimdiden özür. Toplantı notları geldiğinde düzeltmeye çalışırım.

Genel olarak bir fikir alışverişinde bulunulduktan sonra, çalışma komisyonları kuruldu. Gönüllüler, içinde bulunmak istedikleri komisyonlara yönelik listeleri oluşturdular. Komisyonlar, diğer ilgili STK larla da işbirliği içerisinde hem çalışmalar yapacaklar hem de sektörlere yönelik raporlar hazırlayacaklar.Leave a Reply